جوانسازی واژن

از جمله مشکلاتی که به دلیل افزایش سن در بانوان رخ می دهد، کاهش کلاژن سازی است. در برخی از موارد علل های مختلفی از جمله رابطه جنسی، زایمان متعدد و … باعث ایجاد گشادی در واژن می شود و می شوند. این مشکلات به مرور زمان میل جنسی در بانوان را کاهش می دهد. یکی دیگر از مشکلاتی که به دلیل کاهش تولید هورومون استروژن باعث پایین آمدن خاصیت الاستیسیته و کشسانی دیواره واژن می شود در نتیجه خشکی واژن رخ می دهد . این مشکل اصولا در دوران یائسگی برای بانوان ایجاد می شود. برای رفع این مشکلات جراح و متخصص زنان از روش های جوانسازی واژن استفاده می کنند .

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

با توجه به پیشرفت های روزافزون، روش های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد و نیاز به نگرانی نمی باشد . جوانسازی واژن یکی از روش های بسیار تاثیرگذار و مورد انتخاب متخصین زنان است . در طی این روش بافت های آسیب دیده برداشته می شود و همچنین دیواره های واژن سفت شده و عضلات به حالت اولیه خود باز می گردند.

جوانسازی واژن در واقع ترکیبی از چند جراحی زیبایی زنان است . این روش یک روش درمان غیر تهاجمی بوده و با کمترین آسیب به فرم اولیه باز می گردد.

در طی این روش از تزریق چربی به واژن، تزریق فیلر، RF، لیزر و همچنین PRP استفاده می شود.

از جمله مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

زیبایی ناحیه تناسلی بانوان

افزایش قوام و عضلات واژن

بهبود بخشیدن به رابطه جنسی

دوره نقاهت کوتاه مدت

باید بدانید که جوانسازی واژن منجر به بهبود ظاهر در ناحیه تناسلی نمی شود. در طی این روش با تنگ شدن عضلات داخلی و همچنین عضلات قسمت خارجی واژن منجر به افزایش لذت در هنگام برقراری رابطه جنسی می شود.

بعد از انجام جوانسازی واژن به بستری شدن نیاز نمی باشد ولی فرد باید تا زمانی که پزشک اطلاع داده از برقراری رابطه جنسی اجتناب کند.

برخی از روش های جوانسازی واژن

لابیاپلاستی

یکی از روش های بسیار مناسب به منظور کوچک کردن لابیاها، رفع قرینگی در لابیا ها ، رفع افتادگی آن ها انجام لابیاپلاستی است که در برخی موارد که مشکلات بسیار زیاد نباشد بدون نیاز به بیهوشی و با لیزر در داخل مطب قابل انجام است. اما گاهی نظر با توجه به معاینه صورت گرفته توسط پزشک، انجام جراحی توصیه می شود.

تزریق ژل به واژن

در طی این روش که نتیجه آن بلافاصله بعد از انجام جراحی مشاهده می شود، فرد نیاز به بیهوشی نداشته و بلافاصله بعد از انجام آن می تواند نتیجه را مشاهده کند.

بهتر است بدایند که

کسانی که حساسیت و آلرژی دایند نمی توانند از این روش استفاده کنند.

برای افراد دیابتی مناسب نمی باشد.

کسانی که مشکل انعقاد خون دارند نمی توانند استفاده کنند .

در خانم های باردار و شیرده توصیه نمی شود.

تزریق PRP

این روش باعث افزایش قوای جنس، کاهش درد در هینگام برقراری رابطه جنسی، بهبود بخشیدن به ارگاسم، تنگ شدن واژن و … می شود.

سفید کردن واژن

یکی دیگر از خدماتی که برای جوانسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد، سفید کردن واژن است که با توجه به نوع مشکل ممکن است بین 3 الی 5 جلسه صورت می گیرد. این روش با لیزر بوده و هیچگونه درد به همراه ندارد .

نتیجه گیری

یکی از خدماتی که توسط جراح و متخصص زنان برای بانوان انجام می شود، انجام جوانسازی واژن می باشد. برای انجام جوانسازی روش هایی مانند تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، پرینورافی و … مورد استفاده قرار می گیرد . باید توجه داشته باشید که انتخاب کلینیک زنان خوب در این رابطه تاثیر بسیاری دارد.

راه های ارتباطی با متخصص زنان کلینیک هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

آدرس مطلب : ستارخان ، ابتدای باقرخان ، ساختمان پرهام ، پلاک 119 ، طبقه 2 ، واحد 5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *