بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

تمام زنان در طی زندگی خود به یک پزشک متخصص زنان برای مراجعه و بررسی مشکلات خود نیاز دارند . تشخیص بیماری ، درمان ناباروری ، انواع روش های زایمان ، انجام جراحی زیبایی واژن و … جز مواردی می باشد که می توان برای آن ها به یک جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید .

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

متخصص زنان در غرب تهران

یک متخصص  زنان باید در کمال آرامش به صحبت ها و مشکلات بیمار خود بپردازد و در محیطی آرام و دور از استرس آن ها را انجام دهد .

بیماری های زنان نیاز به حساسیت و انتخاب بهترین روش برای درمان می باشند ، بنابراین در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید تا یک پزشک خود و حاذق به تشخیص و درمان بیماری شما بپردازد .

به دلیل حساس بودن برخی شرایط در بانوان ، یک متخصص زنان خوب باید در ساعت های غیر کاری نیز بتواند ارتباط مناسبی با بیمار خود داشته باشد ، به عنوان مثال یک زن باردار هر زمان از بارداری ممکن است مشکلاتی داشته باشد ، به منظور دریافت مشاوره باید بتواند با پزشک خود ارتباط برقرار کند .

متخصص زنان کلینیک هرا در تمام دوران بارداری مراجعه کننده خود حتی خارج از ساعات کاری آماده مشاوره می باشند تا خانم باردار از هرگونه مشکل و استرس دور بماند . شما می توانید جهت دریافت مشاوره از متخصصین کلینیک تخصصی زنان هرا با شماره ۶۶۹۳۳۹۰۶ تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

بیماری های شایع در زنان

برخی از بیماری های شایع در زنان شامل :

جراحی های مهم در زنان

زایمان سزارین

یکی از روش های انجام زایمان که به کمک متخصص زنان صورت می گیرد ، زایمان سزارین است . در این جراحی یک برش بر روی شکم مادر ایجاد شده و تحت جراحی قرار می گیرد . در این نوع جراحی اصولا تاریخ زایمان مشخص است و در زمان تعیین شده مادر برای زایمان به بیمارستان مراجعه می نماید . اما گاهی نیز به دلایل مختلفی ممکن است انجام این جراحی به صورت اورژانسی صورت گیرد .

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه مزایای زایمان سزارین به مقاله مربوطه مراجعه نمایید .

فیلم زایمان سزارین

زایمان طبیعی

یکی از بهترین روش های انجام زایمان ، زایمان طبیعی می باشد . در ماه های آخر بارداری، دهانه رحم نرم می شود و این انقباضات از طرف مادر به طور کامل احساس می شود . مادر این موارد را به خوبی مشاهده می کند . در این شرایط جنین در ناحیه لگن قرار می گیرد . در زمان مناسب جنین از کانال عبوری خارج می شود . این نوع هم برای مادر و هم جنین زایمان بسیار مناسب می باشد .

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه مزایای زایمان طبیعی به مقاله مربوطه مراجعه نمایید .
فیلم زیمان طبیعی

آیا احتمال انجام زایمان طبیعی بعد از یک زایمان سزارین وجود دارد ؟

با توجه به علت زایمان قبلی؛  همچنین شرایط مادر و جنین و مدت زمانی که از زایمان قبلی گذشته است ممکن است متخصص زنان شما انجام زایمان طبیعی را برای شما مناسب بداند .

بیمارستان های طرف قرارداد با پزشکان کلینیک هرا

  • بیمارستان های غرب تهران برای زایمان : بیمارستان پیامبران، بیمارستان عرفان و نیایش، بیمارستان ابن سینا، بیمارستان امید، بیمارستان لاله، بیمارستان بابک، بیمارستان تریتا و بیمارستان شهریار .
  • بیمارستان شرق تهران برای زایمان : بیمارستان مردم
  • بیمارستان های مرکز تهران برای زایمان : بیمارستان یاس، بیمارستان محب ، بیمارستان کوثر، بیمارستان لقمان حکیم و بیمارستان لولاگر
  • بیمارستان های جنوب تهران برای زایمان : بیمارستان غیاثی و بیمارستان شهدای گمنام

لابیاپلاستی

انجام جراحی لابیاپلاستی منجر به افزایش اعتماد به نفس در بانوان می شود . برخی از بانوان به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن ، مشکلات بعد از بارداری، عدم تقارن در لابیاها، تغییرات هورمونی،افزایش وزن و … ممکن است دچار تغییرات ناخوشایند در ناحیه تناسلی خود شوند . برای رفع این مشکلا انجام لابیاپلاستی یکی از بهترین موارد به شمار می آید .

  انواع روش های لابیاپلاستی

دو روش کلی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد، در ادامه هر کدام به اختصار توضیح داده می شوند:

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از روش های امن جهت ایجاد تغییر در شکل و اندازه لابیاها، استفاده از روش لابیاپلاستی بدون جراحی و خونریزی و تنها با لیزر می باشد. این روش جراحی عوارضی به همراه ندارد. مناسب برای افرادی است که تغییرات بسیار زیادی احتیاج ندارند.

لابیا پلاستی با جراحی

این روش در افرادی که لابیاهای ضخیم و بزرگی دارند کاربرد دارد و می تواند تغییرات بسیار چشم گیری را ایجد نماید . باید توجه داشته باشید که این روش باید توسط یک جراح و متخصص زنان ماهر صورت بگیرد تا با نهایت دقت انجام گردد.

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله لابیاپلاستی مراجعه نمایید .

تنگ کردن واژن

یکی از روش های جراحی زیبایی زنان تنگ کردن واژن می باشد . بانوان به دلایل مختلفی از جمله انجام رابطه جنسی متعدد، زایمان های متعدد، افزایش سن و … ممکن است دچار گشادی در قسمت واژن شوند . پرینورافی یا همان تنگ کردن واژن به منظور رفع این مشکل می باشد .

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله پرینورافی مراجعه نمایید .

سفید کردن واژن

تیره شدن ناحیه تناسلی به دلایلی از جمله پوشیدن لباس تنگ، چاقی، زایمان و … در بسیاری از بانوان ممکن است رخ دهد . برای رفع آن می توان از سفید کردن واژن در مطب متخصص زنان استفاده نمود .

درمان بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادراری می تواند انواع مختلفی از جمله استرسی، اورژانسی، و یا مختلط داشته باشد و به دلیل مسائل فرهنگی در زمان مناسب تشخیص داده نشود . به منظور شناسایی علت این مشکل باید توسط متخصص زنان معاینات لازم انجام شود تا علت معلوم گردد .

برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به مقاله بی اختیاری ادرار مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

برای تشخیص و درمان مشکلات خود بهتر است در زمان مناسب به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا با تشخیص به موقع و درمان مناسب به رفع مشکل شما بپردازد . انتخاب یک جراح زنان می تواند علاوه بر بهترین تشخیص در زمان مناسب، باعث انتخاب بهترین گزینه درمانی نیز می گردد. بهتر است قبل از مراجعه به یک کلینیک زنان خوب در تهران حتما اطلاعات مناسب را در زمینه فعالیت ها و پزشکان آن ها کسب نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *