جراحی لیفت سینه

عمل لیفت برای هر نوع از اندام بدن به کار می رود، هم از طریق جراحی ممکن است و هم با استفاده از نخ های مخصوص جذبی، لیفت صورت و واژن با نخ یکی از مشهور ترین اعمال لیفینگ با نخ هستند.

لیفت سینه نیز یکی از جراحی های زیبایی و جوان سازی برای خانم ها محسوب می شود که موجب سفت شدن و فرمدهی به پستان ها می شود. این عمل یکی از اعمال مهم برای زیبایی سینه خانم ها به شمار می رود که با توجه به مزایای منحصر به فردی که دارد بیش از هر روش دیگری مورد استقبال قرار گرفته است.

جراحی-لیفت-سینه

جراحی-لیفت-سینه

لیفت سینه چیست و چگونه انجام می شود؟

جراحی لیفت سینه که تحت عنوان ” ماستوپکسی” نیز شناخته می شود.

در این عمل با استفاده از ابزار های مختلفی به بالا کشیدن سینه و از بین بردن پوست های اضافی می پردازند که نتایجی مانند: سفتی، تغییر شکل و حالت سینه ایجاد شود.

لیفت پستان را همراه با عمل ماموپلاستی کاهشی نیز می توان انجام داد تا در یک عمل دو نتیجه مطلوب حاصل شود.

این عمل ممکن است تحت بیهوشی موضعی یا عمومی انجام شود، بدین صورت که با ایجاد برش های کوچکی در نواحی پستان و خارج کردن پوست های اضافی و بافت های زائد، سینه های یکسان و متقارنی خواهید داشت.

برای دریافت بهترین نتیجه ممکن باید از یک متخصص جراحی زیبایی خوبی کمک بگیرید تا بتواند نتایج دلخواهی را ایجاد کند.

انواع لیفتینگ سینه

لیفت هلالی شکل: این نوع لیفت برای خانم های که سینه ههای کوچک تری دارندبسیار مناسب است و شکل زیبایی به آن هامی بخشد. با روش هلالی شکل دادن به سینه برش و زخم های کم تری برای شان ایجاد می شود.

گرد شدن سینه ها: این نوع لیفتینگ سفتی خفیف تا متوسطی را برای سینه ها به ارمغان می آورد، در این روش یک برش دایره ای شکل در نواحی آرئولار یا لبه های سینه زده می شود.

*این گونه زخم های که از لیفتینگ سینه ایجاد می شود به مرور زمان و به راحتی محو می شود و نگران زیبایی پوست سینه تان نباشید.

همچنین شما می توانید مقاله تنگ کردن واژن با لیزر را مطالعه نمایید .

چه دلائلی موجب می شود که خانم ها عمل لیفت سینه انجام دهند؟

• بارداری: می توانند تغییرات فاحش و غیر ارادی را در شکل بافت پستان ها ایجاد کند.

• شیر دهی: از دیگر عوامل مهمی که باعث انجام عمل لیفیتینگ پستان است، شیر دهی است زیرا در اثر شیر دهی و بزرگ شدن سینه ممکن است شکل نا فرمی به خود بگیرد.

• نوسانات وزنی: کاهش یا افزایش وزنی نا گهانی می تواند شکل و حجم پستان را از بین ببرد.

• جاذبه زمین: یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در افتادگی سینه های رو به پایین است که متاسفانه بسیار جدی گرفته نمی شود.

• ژنتیک و وراثت: بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است دانشمندان بیه ایننتیجه رسیده اند شکل و حجم سینه های دختران به ژن مادری خود کشیده می شود و اغلب کسانی که از نا فرمی سینهخود رنج می برند و موجب عدم اعتماد به نفس در نوع لباس پوشیدن شان می شود، وراثت و ژنتیک دخیل است.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت سینه هستند؟

افرادی که از سلامت جسم و روح بر خورد دارند.

کسانی که پوست مناسب و سالمی دارند.

برای افرادی مناسب است که از همه لحاظ احساس می کنند این عمل م یتواند تاثیر به سزایی در ظاهرشان داشته باشند و یا از لحاظ روحی و افزایش اعتماد به نفس برای شان مفید واقع شود.

هم چنین کسانی که از سینه های نا متقارنی رنج می برند برای دست یابی به یک ظاهر زیبا می توانند از این عمل بهره مند شوند.

همچنین شما می توانید مقاله زایمان سزارین را مطالعه نمایید .

اقداماتی که جهت آمادگی قبل از انجام عمل جراحی لیفت سینه باید انجام دهید

توجه داشته باشید که قبل از ورود به اتاق عمل اقداماتی است که باید آن ها را به درستی رعایت کنید تا مشکل خاصی برای تان ایجاد نشود.

اگر به مصرف موادمخدر یا سیگار کشیدن اعتیاد دارید حداقل از یک هفته قبل آن ها را کنار بگذارید تا عمل موفقیت آمیزی را پشت سر بگذارید.

از دارو های خاصی مانند آسپرین یا دیگر ضد التهاب ها استفاده نکنید زیرا موجب انعقاد خون می شود و ممکن عورض جبران نا پذیری را ایجاد کند.

از یک روز قبل از عمل یک شخص مطمئن را در کنار خود داشته باشید تا بتواند در انجام امور به شما کمک کند.
قبل از انجام اقدامات واقع بینانه ای به دست آورید و با ذهنی باز به سمت انجام عمل گام بردارید.

از سوابق پزشکی خود برای جراح زیبایی تان بگویید، زیرا ممکن است در حین جراحی نیاز باشد تصمیمات مهمی اتخاذ شود که بیمار متوجه آن نبوده و جراح باید متناسب با شرایط فیزیکی و ذهنی بیمار باید انتخاب کند.

سعی کنید تا می توانید یک رژیم سالمی پیش از جراحی در پیش بگیرید که انواع ویتامین ها را در بر داشته باشد.

بعد از اتمام جراحی چه اتفاقی می افتد؟

بعد از این عمل تمام می شود و به ریکاوری فرستاده می شوید جای عمل و سینه های تان پانسمان شده است و فقط در ساعاتی بعد از عمل می توانید متوجه تغییرات رخ داده، شوید. پزشکان برای تخلیه مناسب خون آبه های ناشی از برشو جراحی از وسیله ای به نام درن استفاده می کنندو با یک برش بسیار کوچک که با یک لوله ای به داخل سینه وصل است، می توانند به راحتی میزان مایعات خارج شده را نیز اندازه گیری کنند.

سپس ممکن است ورم های در این ناحیه ایجاد شودکه با کمک کمپرس سرد می توان تاحد امکان می توان آن را کنترل کرد.

کبودی هم از دیگر اتفاقات شایع بعد از انجام چنین عمل های است که بعد از حدود دو هفته به کلی از بین می رود.
درد نیز می تواند ایجاد شود و پزشک برای پایان دادن آن دارو های ضد دردی را تجویز می کند.

جمع بندی مبحث عمل جراحی لیفت سینه

در آخر باید اضافه کرد که هر عمل جراحی می توانند خطراتی را نیز به همراه داشته باشد، برای کاهش این گونه عوارض جانبی باید از مراقبت های و دستواتی که برای بعد از عمل تان تجویز می شود تبعیت کنید.

گروه پزشکی هرا شامل :

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی جهت درمان انواع بیماری های زنان، جراحی زیبایی زنان از جمله تنگ واژن ، سفید کردن واژن و … ، انواع روش های زایمان مانند زایمان سزارین ، زایمان طبیعی و …

متخصص تغذیه جهت نقش تغذیه قبل از ازدواج ، اهمیت تغذیه در زیبایی زنان ، نقش تغذیه در تعیین جنسیت و …

فلوشیپ جراحی پستان جهت انجام بسیاری از موارد همچون جراحی زیبایی سینه ، درمان سرطان پستان ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی های عمومی و … می باشد .

راه های ارتباطی با گروه پزشکی هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

پیج اینستاگرام گروه پزشکی هرا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *