جراحی لیپوساکشن

یکی از روش های کم تهاجمی جهت رفع چربی های انباشه شده در برخی قسمت ها همچون شکم، ران، بازو، پهلو و … استفاده از روش لیپوساکشن می باشد .

جراحی لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن

عمل جراحی لیپوساکشن

لیپوساکشن یک عمل جراحی است که از یک روش برای از بین بردن چربی از نواحی خاص بدن مانند شکم ، باسن ، ران ، باسن ، بازوها ،غعبغب و … استفاده می کند. لیپوساکشن همچنین این مناطق را شکل می دهد .

لیپوساکشن معمولاً یک روش کلی کاهش وزن یا یک جایگزین کاهش وزن محسوب نمی شود. اگر اضافه وزن دارید ، احتمالاً در مقایسه با لیپوساکشن از طریق رژیم غذایی و ورزش یا از طریق روش های دیگر (مانند عمل بای پس معده) وزن بیشتری را از دست خواهید داد.

اگر بیش از حد چربی بدن در نقاط خاص وجود داشته باشید اما در غیر اینصورت وزن بدن پایدار هستید ممکن است کاندیدای لیپوساکشن باشید.

روش لیپوساکشن برای چه قسمت هایی مناسب است ؟

لیپوساکشن برای از بین بردن چربی از مناطقی از بدن که به رژیم و ورزش پاسخ نداده اند ، مانند:

  • شکم
  • بازوهای بالایی
  • دکمه ها
  • کمر
  • باسن و ران ها
  • چانه و گردن

علاوه بر این ، لیپوساکشن گاهی اوقات برای کاهش پستان یا درمان ژنیکوماستی قابل استفاده است.

با افزایش وزن ، سلولهای چربی در اندازه و حجم افزایش می یابند. به نوبه خود ، لیپوساکشن باعث کاهش تعداد سلولهای چربی در یک منطقه خاص می شود. مقدار چربی خارج شده به ظاهر منطقه و حجم چربی بستگی دارد. تغییرات کانتور حاصل بطور کلی دائمی هستند – تا زمانی که وزن شما پایدار بماند.

 اگر پوست شما با خاصیت ارتجاعی ضعیف نازک است ، ممکن است پوست در مناطق تحت درمان شل به نظر برسد.

لیپوساکشن باعث کاهش سلولیت یا سایر بی نظمی های سطح پوست نمی شود. به همین ترتیب ، لیپوساکشن علائم کششی را از بین نمی برد.

کاندیدای جراحی لیپوساکشن

برای اینکه کاندیدای لیپوساکشن باشید ، باید از نظر سلامتی و ببدون شرایطی که بتواند عمل جراحی را پیچیده کند – مانند ، فشار خون، کم خونی ، دیابت یا سیستم ایمنی ضعیف و … باشید.

راه های ارتباطی با متخصص زنان کلینیک هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

نتیجه جراحی لیپوساکشن

پس از لیپوساکشن ، تورم به طور معمول طی چند هفته فروکش می کند. تا این زمان ، منطقه تحت درمان باید حجیم تر به نظر برسد. طی چند ماه ، انتظار داشته باشید که منطقه تحت درمان دارای ظاهر کمتری باشد.

طبیعی است که پوست با افزایش سن ، استحکام خود را از دست بدهد ، اما تا زمانی که وزن خود را حفظ کنید ، نتایج لیپوساکشن عموماً طولانی است. اگر بعد از لیپوساکشن افزایش وزن داشته باشید ، ممکن است توزیع چربی شما تغییر کند. به عنوان مثال ، شما ممکن است بدون توجه به مناطقی که در ابتدا تحت درمان قرار گرفتند ، چربی را در اطراف شکم خود جمع کنید.

سایر مطالب

علل ناباروری در زنان

درمان ناباروری

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

سفید کردن واژن

تنگ کردن وازن با لیزر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *