درباره کلینیک

دربارهگروه پزشکی هرا

گروه پزشکی هرا متشکل از پزشکان فوق تخصص، متخصص و همچنین مشاوران تغذیه و سلامت جسمانی است که در یک مطب، واقع در خیابان ستارخان، باقرخان، به صورت گروهی فعالیت می نمایند.

هدف این گروه، فراهم کردن ویزیت های فوق تخصصی، تخصصی و مشاوره های مهم و پر درخواست پزشکی، به نحوی است که هم بدون دردسر وهزینه و وقت زیاد برای رفت و آمد، در دسترس اهالی مناطق اطراف باشد و هم رضایت و امنیت خاطر مراجعین بدلیل ویزیت پزشکی درست، نه بدلیل تبلیغات افراطی و کاذب، جلب و تامین شود.

این ها از مهم ترین اصول برای ارائه خدمات پزشکی ماست.

چون باعث می شود افراد در صورت نیاز به خدمت پزشکی “مهم و پر درخواست” در مطب نزدیک به محل سکونت خود، به موقع اقدام کنند و پیگیر رفع نیاز به ویزیت پزشک و یا مشاور تغذیه و سلامت جسمانی خود با روش درست باشند و تاخیر در دریافت خدمت نداشته باشند.

چون این یک بخش مهم از ویزیت و مشاوره پزشکی است. بعد از مراجعه و انجام ویزیت پزشکی تخصصی، لازم است پیگیری، در صورت لزوم، انجام شود یا امکان تماس ضروری و اضطراری خدمت گیرنده با خدمت دهنده، فراهم باشد. گروه متخصصین و مشاوران هرا، خدمات ارائه شده را، در صورت لزوم، تا تثبیت اولیه شرایط خدمت گیرنده، دنبال میکنند و امکان تماس ضروری و اضطراری را فراهم آورده اند.

دکتر مریم شفیعی -- جراح عمومی
دکتر رقیه پورعلی - متخصص زنان
نجمه فرجی - متخصص تغذیه و رژیم درمان

نیازهای پزشکیمهم و پر درخواست ما

یک دسته بزرگ از خدمات پر درخواست پزشکی، نیاز به ویزیت و مراجعه به جراحان و متخصصین زنان و زایمان (در طول زندگی) برای جراحی ها، درمان و پیشگیری و غربالگری انواع بیماری های زنان،  زایمان طبیعی،  سزارین، درمان نازایی و جراحی های زیبایی است. این از نیازهای مهم و پر درخواست   دختران، زنان و مادران در همه جای دنیاست. به همین دلیل یکی از محورهای خدمات پزشکی در گروه پزشکی هرا، تمرکز بر خدمات پزشکی شامل پیشگیری، درمان و جراحی انواع بیماری های زنان و سلامت جسمانی و زیبایی عضوی ایشان است.

بویژه آنکه ویزیت توسط جراح عمومی خانم، فراهم باشد. بسیاری از خانم ها بدلیل نوعی حجب، ازمعاینه بدنی توسط پزشک مرد، اجتناب میکنند. این میتواند منجر به تاخیر در پیشگیری و یا درمان بیماری و جراحی های ضروری و گاهی حتی پیشرفت بیماری یا مشکلی شود که در ابتدا بسیار ساده  بوده است. برای مثال بسیاری از خانم ها از مراجعه برای معاینه و غربالگری بیماری های  پستان، اجتناب میکنند. این می تواند، بخصوص  در بیماری های “غیر خوش خیم پستان”  فرصت پیشگیری به موقع از بیماری را از بین ببرد.

در گروه پزشکی هرا، ویزیت و مشاوره جراحی عمومی توسط جراح خانم انجام می شود و خانم ها و آقایان، می توانند از ویزیت و معاینه جراحی عمومی برخوردار شوند.

این دسته از خدمات همچنین شامل ویزیت و جراحی زیبایی شکم و سینه تا خدمات مینور (شامل تزریق تخصصی بوتاکس از جمله تزریق در ناحیه زیر بغل، ختنه نوزاد و شیرخوار زیر سه ماه،…) است.

پیشگیری و درمان فشارخون بالا و بیماری های قلبی که از شایعترین ترین و آسیب رسان ترین مشکلات سلامتی از سنین جوانی تا پیری در انسان، در همه دنیا و ایران است، جز مهم ترین و پر درخواست ترین نیازهای پزشکی محسوب می شود. این خدمت در گروه تخصصی هرا، توسط متخصص مسلط به پیشگیری از این بیماری ها و درمان به موقع و پیگیرانه آنها ارائه می گردد.

درحوزه ی قلب و عروق، امکان اکو کاردیوگرافی (با قیمت تخفیف یافته) نیز فراهم است. (تا این خدمت برای گروه بیشتری از افراد با درامد پایینتر در مناطق اطراف فراهم باشد.)

همچنین حضور متخصص قلب خانم در گروه پزشکی هرا موجب می شود آن دسته از خانم ها که ترجیح می دهند توسط  پزشک خانم معاینه قلب و عروق و  یا اکوکاردیوگرافی شوند، با آسودگی  خاطر بیشتر این خدمت را دریافت کنند.

خدمات  مشاوره تغذیه و رژیم درمانی با تاکید بر پیشگیری از آسیب ها و حفظ سلامت جسمانی (و وزن و تناسب اندام) در شیرخواران، کودکان بخصوص با تمرکز بر مشکل بد غذایی و نیازهای ویژه این سنین برای رشد و تکامل و تحصیل درمدرسه، در نوجوانان بخصوص با تمرکز بر زمان بلوغ پسران و یا خونروی های دوره ای در دختران و نیازهای تغذیه ای این سنین تا تغذیه در سنین میان سالی بخصوص پیش و بعد یائسگی در زنان و نیازهای تغذیه ای پیران و همچنین تغذیه در بیماری ها شامل رژیم در میگرن ، اضطراب (موقعیتی مثل امتحانات مهم نظیر کنکور، مصاحبه های کاری و …) تا بیماری های قلبی عروقی و پر فشاری خون، دیابت، افزایش چربی خون و…

مشاوره های تغذیه و سلامت جسمانی، نیازی است که به صورت ترکیبی و اختصاصی، توسط گروه پزشکی هرا، فراهم شده است. این اقدام، بسته خدمت در این حوزه کار پزشکی را،  به شدت مو‌ثر می نماید.

این خدمت مورد درخواست بسیاری از افراد از نوزادی تا پیری در شرایط سلامت و بیماری است، به همین دلیل بسیاری تلاش میکنند در این زمینه فعالیت نمایند. در این شرایط، تشخیص مراکز خدمت با عملکرد موثر سخت است. به خصوص در حال حاضر که تبلیغات جز اصلی همه فعالیت هاست و بعضا اغراق و فریبندگی بسیاری دارد.

برای حل این مشکل، بسته خدمت مشاوره تغذیه بر اساس تصمیمات حرفه ای (نه براساس جلب نظر خدمت گیرنده با تبلیغات) طراحی شده تا خدمت گیرنده بتواند، خود خدمات ما را انتخاب یا رد نماید. به این دلیل ما جلسه اول مشاوره تغذیه (معرفی خدمت اختصاصی مورد نیاز مراجعه کننده) را بدون اخذ هزینه ارائه میکنیم.

چرا بسته خدمت مشاوره تغذیه و سلامت جسمانی در هرا حرفه ای است نه تبلیغاتی؟

به محتوی بسته خدمت تغذیه و سلامت جسمانی دوخصوصیت ترکیبی و اختصاصی بودن افزوده شده تا بدین ترتیب خدمت گیرنده، صرفا رژیم کلی دریافت نکند بلکه مشاوره همزمان تحرک بدنی، متناسب با مشکل اختصاصی، نیز دریافت نماید. بعلاوه بسته رژیم دریافتی شامل رژیم با تمرکز بر شکایت شخصی مراجعه کننده است.

مثلا شخصی که میگرن و یا اضطراب دارد و همزمان بیماری قند و چربی خون بالا دارد، با تمرکز بر مشکلات شخصی، رژیم دریافت میکند و همزمان مشاوره  تحرک بدنی و سلامت جسمانی در جهت حل مشکل بیان شده به او ارائه می شود.

  در پایان باید تاکید کنم ما امیدواریم با خدمات موثر، رضایت شما را جلب کنیم و آگاهیم که،  گرچه درمسیر درست قرار گرفته و پیش میرویم اما تا دسترسی به همه هدفهایمان راه سختی در پیش رو داریم.  

 آرزو میکنیم با کمک مراجعه کنندگان عزیز و تلاش علمی، هوشمندانه، متمرکز و سخت پزشکان و مشاوران هرا، با لطف ایزد ی، به هدف بزرگ “خدمت درست و در دسترس به مردم” دست یابیم.