مشاوره آنلاین متخصص تغذیه

مشاوره آنلاین تغذیه

ابتدا شما باید توجه داشته باشید که یک رژیم درست و اصولی به این معنی نیست که شما مواد غذایی را حذف کنید بلکه هدف یاد دادن روش صحیح خوردن است . با رعایت این اصول شما پس از کم کردن وزن خود به وزن سابق برنمیگردید . رژیم غذایی همانطور که برای لاغری مهم است در دوران قبل از بارداری و حتی زمان بارداری و شیر دهی که مهم ترین زمان برای مادر و نوزادش است بسیار مهم می باشد.

در این مقاله میخوانیم

 • مشاوره تغذیه برای لاغری
 • مشاوره تغذیه قبل از بارداری
 • مشاوره تغذیه در زمان بارداری و شیر دهی

مشاوره تغذیه برای لاغری : آیا می‌دانستید رسیدن به وزن ایده‌آل و نرمال علاوه بر اینکه باعث جذابیت شما میشود و اعتماد بنفستان بالا میبرد خطر ابتلا به بیماریهای قلبی و عروقی و سایر مشکلات کبدی و… را کاهش میدهد اما لاغری با روش صحیح و با استفاده از رژیم مناسب .

شما برای لاغری باید به 2 نکته توجه داشته باشید

 1. روش صحیح و به اندازه خوردن نه کم خوردن
 2. استفاده از مکمل های غذایی بسیار مناسب که کلینیک هرا به شما پیشنهاد میکند نه استفاده از قرص های مضر لاغری

مشاوره تغذیه قبل از بارداری

شما با رژیم غذایی قبل از بارداری میتوانید بدن خود را برای بچه دار شدن سالم آماده کنید . باید به نکته توجه کنید سلامت فرزند شما مقدار زیادی به سلامت شما وابسته است . قدم اول برای بارداری رفتن نزد پزشک زنان و پزشک تغذیه ماهر است . نوع تغذیه شما قبل بارداری مقدار قابل توجهی در دوران بارداری تاثیر دارد .

راه های ارتباطی با متخصص زنان کلینیک هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

مشاوره تغذیه در دوران بارداری و شیر دهی

 1. تغذیه در دوران بارداری مقدار زیادی به رشد جنین هم از لحاظ ذهنی هم جسمی کمک میکند و اینکه همه فکر میکنند زنان باردار باید دوبرابر غذا مصرف کنند درصورتیکه این یک تصور اشتباه است نکته دیگر این است که زنان باردار به هیچ عنوان نباید الکل مصرف کنند . با استفاده از رژیم ، بارداری راحت و بدون استرس برای خود فراهم کنید
 2. رژیم در دوران بارداری و شیردهی : رژیم غذایی در دوران شیردهی بسیار مهم است زیرا باعث وزن گیری کودک شما و سلامتی جسمی مادر و البته سلامت روحی آن میشود محققان بر این باورند که برخی مواد غذایی بر شیر مادر اثر دارند که عبارتند از :
 • طعم غذا
 • مکمل ها
 • کافئین
 • نوع غذای مادر بسیار روی شیر تاثیر میگذارد مثلاً موقعی که مادر سیر میخورد نوزاد مقدار بیشتری شیر میخورد و همینطور هنگامی که مادر یک نوع غذای متفاوت میخورد کودک مدت بیشتری شیر میخورد
 • مادرانی که درمعرض خورشید قرار ندارند باید از مکمل ویتامین D استفاده کنند
 • استفاده از چای و قهوه و سایر مواد کافئین دار اگر یک یا 2بار در روز باشد مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی اگر بیشتر استفاده شود موجب بیخوابی کودک می‌شود .

سایر مطالب

علل ناباروری در زنان

درمان ناباروری

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

سفید کردن واژن

تنگ کردن وازن با لیزر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *