پرینورافی

پرینورافی

امروزه انجام جراحی زیبایی زنان در اولین رده بندی جراحی های زیبایی قرار گرفته است . یکی از روش های جراحی زیبایی زنان ، تنگ کردن واژن با پرینورافی می باشد . اما دلیل محبوبیت این جراحی چیست ؟ هزینه انجام پرینورافی به چه عواملی بستگی دارد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

پرینورافی

پرینورافی

پرینورافی

امروزه بسیاری از بانوان به دنبال جراحی زیبایی واژن می باشند . یکی از روش های تنگ کردن واژن با جراحی پرینورافی صورت می گیرد .

دکتر زهرا مرزبان راد در زمینه جراحی پرینورافی اظهار داشت : غریزه جنسی یکی از مهم ترین مسائل است که هم زندگی اجتماعی و هم زندگی فردی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد . با پیشرفت تکنولوژی خواسته های بشری متنوع تر و جدید تر می شود . بنابراین رابطه جنسی را می توان به نوعی جز نیاز های فیزیولوژیک افراد تلقی نمود .

 بعد از برقراری رابطه جنسی و انجام دادن زایمان های متعدد طبیعی ، مجرای واژن دارای تغییر در اندازه می شود که منجر به گشادن شدن واژن می گردد . با تغییر اندازه واژن و گشاد شدن واژن باعث کاهش لذت در خود فرد و شریک جنسی او می شود .

برای رفع این مشکل می توان از روش های مختلف استفاده  نمود که یکی از این روش های جراحی پرینورافی می باشد .

در حقیقت عمل پرینورافی یکی از جراحی زیبایی واژن می باشد که ترمیمی تلقی می شود که به آن تنگ کردن واژن نیز گفته می شود .

آیا امکان انجام لابیاپلاستی و پرینورافی به طور همزمان وجود دارد ؟

بله  ، جراحی پرینورافی و لابیلاستی را می توان به منظور بهبود بخشید به  فرم ظاهری در لابیا ها ، کاهش سایز لابیا ، رفع قرینگی و … به طور همزمان با یکدیگر انجام داد .

بیشتر بخوانید
فیبروم رحم

دلایل ایجاد گشادی در ناحیه واژن چیست ؟

گاهی افراد گمان می کنند که گشادی ناحیه تناسلی تنها به علت رابطه جنسی متعدد و زایمان های طبیعی زیاد می باشد .اما دلایل دیگری نیز برای رفع این مشکل وجود دارد ، از جمله سرفه های شدید ، چاقی و اضافه وزن ، بالا رفتن سن ، یبوست مکرر  ، تومور های لگنی و .. .

کاندید مناسب جراحی پرینورافی ؟

اغلب بانوانی که به علت بالا رفتن سن و یا زایمان های متعدد به این مشکلات مبتلا شده اند می توانند با جراحی پرینورافی اقدام به رفع آن نمایند .

سایر مقالات کلینیک هرا

یائسگی در زنان

درمان سرطان سینه

ماموگرافی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
کلینیک هرا

پاسخ

شش + 11 =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک