آیا لیفت سینه همزمان با ابدومینوپلاستی انجام می شود؟

آیا لیفت سینه همزمان با ابدومینوپلاستی انجام می شود؟

از اندام خود ناراضی هستید؟
از اینکه نمی توانید لباس های مورد علاقه خود را بپوشید ناراحتید؟
فکر می کنید که با جراحی سینه و پیکره تراشی همه چیز درست می شود و دیگر دغدغه های گذشته را در مورد انتخاب و خرید لباس و … ندارید؟
تصمیم به جراحی زیبایی سینه و جراحی شکم دارید؟ و از آنجایی که از جراحی میترسید دلتان می خواهد یکبار برای همیشه از شر این اضافه وزن ها راحت شوید؟
اگر یک مورد از این مشکلات و دغدغه ها را دارید به شما پیشنهاد میکنم در این مقاله ما را همراهی کنید و یکی یکی سوالات ذهنتان را جواب بگیرید و مهمتر از همه اجواب این سوال مهم آیا جراحی پروتز سینه همزمان با ابدومینوپلاستی انجام می شود؟ را بدانید.

آیا میشه لیفت پستان و ابدومینوپلاستی را همزمان انجام داد؟

خانم دکتر مریم شفیعی از گروه پزشکی زنان هرا در تهران در این مقاله به توضیح جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی می پردازد.

خیلی از خانم ها بعد از بارداری و زایمان و یا کاهش وزن شدید دچار افتادگی پستان و شلی شکم می شوند و اعتماد بنفس خودشون را بطورکلی از دست می دهند و درصدد اصلاح این افتادگی هستند. برای اصلاح این افتادگی و شل شدگی دو روش وجود دارد که شامل : یکی عمل همزمان لیفت پستان وجراحی ابدومینوپلاستی است و دیگری روش جراحی جداگانه است.

اما بطورکلی برای تصمیم گیری انجام جراحی با هم و یا جداگانه عوامل بسیاری برای بررسی وجود دارد که در مورد هر بیماری باید جداگانه انجام شود و نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد این است که سلامتی و جان بیمار در اولویت است.

اگر بیماری قرار است عمل همزمان انجام بدهد باید بررسی های قبل از عمل انجام شود و آگاه باشیم که بیهوشی طولانی مدت برای بیمار ضرری دارد یا خیر. اگر بیمار مورد نظر بیمار جوان و بدون علائم بیماری زمینه ایی خاصی می باشد و بررسی های انجام شده نشان دهد که بیهوشی طولانی مدت برای آن ضرری ندارد و توصیه می شود که این افراد عمل را همزمان با هم انجام دهند، اما اگر بیهوشی طولانی مدت برای بیماران مضر است توصیه می شود که این عمل ها بطور تفکیک شده انجام شود.

انواع جراحی ابدومینوپلاستی

مینی ابدومینوپلاستی : اگر شما نگران چربی های اضافه پایین شکمتان هستید یکی از راحت ترین کارها جراحی مینی ابدومینوپلاستی است که طی یک جراحی 2 ساعته تمامی چربی های اضافه خارج می شود.

ابدومینوپلاستی کامل : این جراحی برای کسانی اجرا می شود که نیاز به حداکثر ترمیم دارند و در طی آن از یک پهلو تا پهلوی دیگر بریده می شود و دور ناف نیز برش هایی ایجاد می شود که بعد از عمل برای خروج ترشحات لوله ایی در آن جای گذاری می کنند.

ابدومینوپلاستی گرداگرد : در این جراحی برش ها تا پشت کمر ادامه پیدا می کند و در طی آن یکبار بیمار ابتدا به پشت و سپس رو به شکم می خوابد و جراحی بسیار سنگین و سختی نسبت به دیگر جراحی های ابدومینوپلاستی است.

مزایای ابدومینوپلاستی

– برطرف کردن ترک های پوستی
– کاهش سایز بدن
– خلاصی از پوست های اضافی
– ظاهر زیبا در شکم و پهلو و…
– بدون عوارض خاص و آسیب رساندن به شریان های تغذیه
– دوره نقاهت کوتاه مدت
– بدون عوارض جانبی

آیا لیفت سینه همزمان با ابدومینوپلاستی انجام می شود؟

راه های ارتباطی با متخصص زنان کلینیک هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

لیفت سینه

لیفت سینه بنا به دلایل مختلفی که خانم ها دچار افتادگی سینه می شوند انجام می شود که این دلایل شامل :

– کاهش یا فزایش وزن
– بارداری و شیردهی
– زایمان
– افزایش سن
– جاذبه زمین

مزایای عمل لیفت سینه

– بالا آوردن سینه افتاده و آویزان
– ایجاد فرم طبیعی و گرد که متناسب با اندازه و اندام های بدن باشد.
– سهت شدن سینه ها
– بالا بردن نوک سینه
– ایجاد تقارن در سینه ها
– کاهش اندازه هاله نوک سینه در صورت لزوم

نتیجه گیری

یکی از روش های مناسب برای خانم هایی که از جراحی می ترسند و یا دوست دارند زودتر به نتیجه دلخواه خودشان برسند انجام همزمان جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی می باشد که در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود می رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *