تنگ کردن واژن با لیزر

_
یکی از روش های جراحی زیبایی زنان ، تنگ کردن واژن با لیزر می باشد که به افزایش میل جنسی در بانوان کمک می کند . اما هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به چه صورت می باشد ؟ چه میزان ماندگاری دارد ؟ برای دریافت پاسخ تمام سوالات خود با ادامه مطلب همراه باشید …

تنگ کردن واژن با لیزر

_

تا چند سال قبل تنگ کردن واژن تنها با عمل جراحی صورت گرفته می شود . این روش جراحی نیاز به بستری در بیمارستان و بیهوشی داشت . ولی در حال حاضر با استفاده از لیزر نیز می توان این جراحی را انجام داد که به صورت سرپایی بوده ، نیاز به بیهوشی و بستری نداشته و در نتیجه بیمار مشکلات ناشی از جراحی و بیهوشی را نخواهد داشت . این جراحی را می توان در مطب انجام داد .

نکات مهم قبل از تنگ کردن واژن با لیزر

حتما قبل از انجام تنگ کردن واژن با لیزر باید توسط متخصص زنان ویزیت شود و اگر عفونت واژینال وجود داشته باشد باید قبل از تنگ کردن واژن درمان شود . از بیمار تست پاپ اسمیر نیز گرفته می شود درصورتی که مشکلی وجود نداشته باشد این جراحی برای بیمار انجام می شود .

چه کسانی کاندید تنگ کردن واژن می باشند ؟

کسانی که به هر دلیل دچار شل شدگی واژن شدند به طور مثال به دنبال زایمان  و یا افزایش سن می توانند این جراحی را انجام دهند .

مدت زمان جراحی با لیزر

مدت زمان انجام جراحی تنگ کردن واژن با لیزر حدود 20 دقیقه می باشد که در مطب صورت می گیرد .

تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر

تعداد جلسات انجام تنگ کردن واژن با لیزر به میزان شل شدگی واژن بستگی دارد و توسط متخصص زنان بعد از معاینات مشخص می شود .

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با لیزر

بعد از انجام تنگ کردن واژن با لیزر بیمار نیاز به بستری در بیمارستان نداشته و یک عمل سرپایی می باشد ، درنتیجه می تواند به فعالیت های روزانه خود بازگردد و تنها نکته ای که باید به آن دقت نماید این است که تا چند روز فعالیت های سنگین انجام ندهد .

بعد از تنگ کردن واژن با لیزر امکان برقراری رابطه جنسی وجود دارد ؟

بهتر است تا یک الی دو هفته با توجه به نظر پزشک از برقراری رابطه جنسی خودداری نمایید ..

امکان انجام زایمان طبیعی بعد از تنگ کردن وازن وجود دارد ؟

در گذشته که تنها راه تنگ کردن واژن با جراحی صورت می گرفت ، یک سری محدودیت برای انجام زایمان طبیعی وجود داشت ولی در حال حاضر با استفاده از تنگ کردن واژن با لیزر هیچگونه محدودیتی برای بیمار  وجود ندارد .

ماندگاری تنگ کردن واژن با لیزر

ماندگاری تنگ کردن وازن با لیزر با توجه به میزان شل شدگی واژن بستگی دارد ولی به طور معمول بین 18 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد و بهتر است هر 12 تا 18 ماه مجدد تکرار شود .

_

هزینه انجام تنگ کردن واژن با لیزر به چه عواملی بستگی دارد ؟

هزینه انجام تنگ کردن واژن با لیزر به تعداد جلسات مورد نیاز و دستگاه مورد استفاده بستگی دارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *