سفید کردن واژن

 جهت سفید کردن ناحیه تناسلی بانوان چند روش وجود دارد که تا کنون حتما در رابطه با آن ها شنیده اید، اما کدام روش بهتر است ؟ سفید کردن واژن برای چه کسانی توصیه می شود ؟ چه میزان موجب سفیدی در ناحیه تناسلی می گردد؟

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن ناحیه تناسلی

به طور طبیعی، پوست ناحیه تناسلی نسبت به سایر نقاط بدن کمی تیره تر می باشد . اما گاهی نیز ممکن است این تیرگی بیش از حد طبیعی باشد. در این صورت بانوان به دنبال روش های مختلفی به منظور رفع این مشکل هستند، به دنبال رفع این مشکل مراجعه بانوان به متخصص زنان روز به روز افزایش می یابد .

همچنین شما می توانید تنگ کردن واژن با لیزر را مطالعه نمایید .

عوامل موثر در تیرگی ناحیه تناسلی

 • از جمله عوامل موثر در افزایش تیرگی ناحیه تناسلی می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 • استفاده از لباس زیر و شلوار تنگ
 • از بین بردن موهای زائد به صورت مکرر با استفاده از تیغ
 • افزایش وزن
 • زایمان های مکرر
 • افزایش سن
 • مشکلات ژنتیکی
 • و …

روش های سفید کردن واژن

 • استفاده از کرم و محلول های شیمایی
 • استفاده از مزوتراپی
 • استفاده از لیزر

هر کدام از روش ها ممکن است تا حدودی منجر به سفیدی واژن شوند. اما میزان تاثیرگذاری در هر فرد ممکن است متفاوت باشد . طبق تحقیقت صورت گرفته بیشترین تاثیر برای سفید کردن واژن با روش لیزر می باشد .

شایان ذکر است که در صورت استفاده از لیزر بهتر است به یک کلینیک زنان که دارای تجهیزات مناسب است مراجعه نمایید تا با تکینیک های مناسب اقدام به سفید کردن واژن نماید .

راه های ارتباطی با کلینیک هرا

شماره تماس : ۶۶۹۳۳۸۶۹

پیج اینستاگرام کلینیک هرا

استفاده از لیزر جهت سفید کردن واژن

یکی از جدیدترین روش های سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر می باشد . این روش همانطور که  اشاره شد یکی از بهترین روش های سفید کردن ناحیه تناسلی می باشد که می تواند تا حد بسیار زیادی باعث رفع تیرگی در این قسمت شود .

 شایان ذکر است که استفاده از لیزر جهت سفید کردن واژن بدون درد و سوزش می باشد و از همان جلسه ابتدایی نیز می توانید تغییرات را مشاهده نمایید .

آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد ؟

این سوال یکی از مهم ترین نگرانی های بانوان هنگام مراجعه به کلینیک زنان می باشد . در پاسخ به این سوال باید ذکر نمود که انجام سفید کردن واژن با استفاده از لیزر هیچگونه درد و سوزش نداشته و نیاز به نگرانی در این زمینه نمی باشد .

همچنین شما می توانید لابیاپلاستی را مطالعه نمایید .

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن با لیزر

یک کرم بعد از انجام سفید کردن واژن به بیمار داده می شود، بهتر است سر وقت از آن استفاده شود .

بعد از وایتنینگ از پوشیدن لباس زیر و شلوار تنگ خودداری نمایید و از لباس های راحتی استفاده کنید .

بعد از سفید کردن واژن از آنتی بیوتیک استفاده نمی شود ولی اگر توسط پزشک تجویز شد بهتر است در زمان اطلاع داده شده مصرف گردد .

ناحیه لیزر شده باید خشک و تمیز باشد .

فعالیت های ورزشی بعد از لیزر مانعی ندارد .

رابطه جنسی تا چند روز بعد از سفید کردن واژن بلامانع است .

تعداد جلسات سفید کردن واژن با لیزر

به منظور بررسی تعداد جلسات سفید کردن واژن، ابتدا باید به یک جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی مراجعه نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی شود . هر چه میزان تیرگی بیشتر باشد نیاز به جلسات بیشتری است . اما اصولا بین 2 الی 4 جلسه انجام می شود .

همچنین شما می توانید پرینورافی را مطالعه نمایید .

نتیجه گیری

به منظور رفع تیرگی در ناحیه تناسلی استفاده از روش های مختلف سفید کردن واژن توصیه می شود . یکی از کاربردی ترین روش ها، سفید کردن واژن با لیزر است . اگر این روش توسط یک متخصص خوب و باتجربه صورت گیرد هیچگونه درد و سوزشی به همراه ندارد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *